Home / Showbiz / Stresi i dashuruar deri në “vdekje”, publikon bisedat intime

Stresi i dashuruar deri në “vdekje”, publikon bisedat intime

Duket se reperi Stresi më në fund ka pranuar se është në një lidhje dhe mjaft i dashuruar.

Reperi ka publikuar në Instagram një foto në të cilën tregon bisedën me një vajzë pa i zbuluar emrin. “-“Të vdes në vend për ty.

-Unë për ty se ti je më e vogël. Do jetosh.

– Pa ty jo!”- përfundon biseda mes tyre.

Krahas fotos reperi ka shkruar se ky ishte zgjimi i këtij mëngjesi për të.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *