Home / Showbiz / Tension në provat e “Kënga Magjike”, përse është irrituar Gjebrea?

Tension në provat e “Kënga Magjike”, përse është irrituar Gjebrea?

Ethet e finales së “Këngës Magjike” kanë nisur të ndihen në sallën e Pallatit të Kongreseve.
Këngëtarja Altuna Sejdiu ka treguar një nga çastet e provave ku duket se një nga këngëtarët është vonuar. Për këtë arsye duket se është nervozuar mjaft producenti i këtij spektakli Ardit Gjebrea pasi ai shquhet për korrektësinë e tij./Gazeta Express/

 

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *