Home / Kuriozitete / Unaza e fejesës për çdo shenjë horoskopi (Foto)

Unaza e fejesës për çdo shenjë horoskopi (Foto)

Unaza e fejesës, për vajzat, është njësoj e rëndësishme sa fustani i bardhë që vjen ca kohë më pas.

Mirëpo, po mësojmë që nuk varet vetëm nga shija e nuses së ardhshme për edhe nga yjet! Çdo shenjë horoskopi ka gurin dhe modelin e saj për të ‘festuar ‘ dashurinë! Që nga gurët si zafiri apo rubini që identifikojnë disa prej shenjave, e deri te unazat klasike për romantike si gaforret! Zbuloni unazën tuaj!

Peshorja 

Akrepi 

Shigjetari

Bricjapi 

Ujori 

Peshqit

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *