Home / Showbiz / Varëse me diamant dhuratë për Anxhelinën. Kush është dërguesi?

Varëse me diamant dhuratë për Anxhelinën. Kush është dërguesi?

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj pa dyshim është një ndër këngëtaret e reja më të pëlqyera në rrjetet sociale.

Ajo është thuajse çdo ditë aktive në Instagram, ku publikon mjaft shpesh fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në Instagram Story, në të cilin shihej një byzylyk dore prej diamanti, e që e kishte marrë dhuratë nga një mik shumë i veçantë.

Personi që ia ka dhuruar Anxhelinës këtë dhuratë ka qenë Ariel Tajada, ose i njohur ndryshe si grimeri i famshëm i Kim Kardashian, dhe shumë emrave të tjerë botëror.

Mesa duket këngëtarja gëzon një miqësi shumë të mirë me Arielin, për derisa ka arritur të sigurojë një dhuratë kaq të shtrenjtë nga ai.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *