Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes aktorja e njohur (Foto)

Vdes aktorja e njohur (Foto)

Aktorja e njohur Coral Atkins, ka vdekur në moshën 80 vjeçare.

Atkins, e cila njihet më së shumti për rolin e saj në ‘’Emmerdale’’ vdiq pas një beteje të gjatë me sëmundjen e kancerit, njofton Klan Kosova.

Lajmin për vdekjen e Coral Atkins, e konfirmoi djali i saj Harry, i cili tha se ‘’Ajo ishte krejtësisht e patrembur derisa ajo përballej me ditët e fundit të saj’’

Sipas Harry, aktorja e njohur Coral, tha dhe disa fjalë të fundit në prag të vdekjes së saj.

‘’Nuk ka tragjedi kur një grua 80 vjeçare vdes’’, ishte shprehur ajo, përcjellë Klan Kosova.

Aktorja Coral Atkins, ishte e njohur dhe për rolet e saj të Ruth Jamesn në vitin 1993 e poashtu ishte pjesë e ‘’Dixon of Dock Green’’, ‘’The Avengers’’ dhe në ‘’ Coronation Stret’’.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *