Home / Showbiz / Violeta Kajtazi flet pas aksidentit!

Violeta Kajtazi flet pas aksidentit!

Këngëtarja e njohur, Violetë Kajtazi e cila dje ishte aksidentuar, është lajmëruar përmes një statusi në facebook.

Ajo ka shkruar se ka pësuar aksident, mirëpo që ka kaluar pa pasoja, raporton Gazeta Blic.

Ndërkaq, ka falënderuar të gjithë ata që u kujdesën për të, pas lajmit për aksident.

“MIRE JAM! Aksident pa lendime. FALEMINDERIT miqte e mi per kujdesin,per telefonatat dhe sms ne inbox!”, ka shkruar ajo në facebook.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *