Home / Kryesoret / Zyrtare: Besa dhe Pdsh-ja fiton në të gjitha vendvotimet në Gjimnazin e Tetovës

Zyrtare: Besa dhe Pdsh-ja fiton në të gjitha vendvotimet në Gjimnazin e Tetovës

Kualicioni Rilindje me Bese ka fituar në të gjitha vendvotimet në Gjimnazin e Tetovës ku pas Besës vota më shum ka marrë Pdsh-ja e Menduh Thait kurse Bdi-ja e Ali Ahmetit rradhitet e treta në këtë vend votim, dhe Aleanca për shqiptarët është e katërta

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *