Home / Lajme / Rajon / AAK fton simpatizantët t’i bashkohen protestës për Haradinajn
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 14:53:08Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com"

AAK fton simpatizantët t’i bashkohen protestës për Haradinajn

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dalë në mbështetje të  protestës së  thirrur nga Shoqatat e dala nga lufta (OVL – UÇK) dhe njëherit ka ftuar anëtarët dhe simpatizantët t’i bashkohen protestës në mbështetje të Ramush Haradinajt.

Organizatat e dala nga lufta e UÇK-së, do të organizojnë protestë gjithëpopullore në mbështetje të  kreut të AAK-së Ramush Haradinaj të shtunën në orën 13:00, në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, transmeton Klan Kosova.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *