Home / Lajme / Maqedoni / Akoma të bllokuara rrugët drejt fshatrave German, Goshincë dhe Allashevc
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-09 10:18:16Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Akoma të bllokuara rrugët drejt fshatrave German, Goshincë dhe Allashevc

Komunikacioni në vend po zhvillohet me vështirësi dhe kushte të dimrit, në shumë vende të larta akoma bie borë ndërsa ekipet e Makedonija Pat vazhdojnë të jenë në teren për të pastruar rrugët, informon Zhurnal.

Për momentin janë të bllokuara rrugët drejt fshatrave German, Goshincë dhe Allashevc ndërsa ndalesë ka në rrugët drejt Mavrovës dhe Dibrës.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *