Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident ajror, aeroplani shpërthen në flakë
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-23 21:25:55Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Aksident ajror, aeroplani shpërthen në flakë

Një aksident ajror ka ndodhur në aeroportin ndërkombëtar të Tucson në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sipas mediave amerikane, një avion i vogël u rrëzua në pistë ku një person ka mbetur i vdekur.

Pas përplasjes në pistë, avioni i vogël shpërtheu në flakë. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëse.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *