Home / Lajme / Rajon / Aksident tek katedralja (Foto)

Aksident tek katedralja (Foto)

Një aksident mes dy veturash Golf 5 dhe “Pick Up” ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Eqrem Qabej”, Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve, veturat nuk ishin në shpejtësi, por nga pakujdesia e shoferëve ato u goditën, shkruan lajmi.net.

Lajmi.net ka siguruar edhe disa fotografi ku mund të shihet aksidenti. Veturat edhe pse janë goditur fort, nuk kanë pësuar dëmtime shumë të mëdha, madje as shoferët lëndime.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *