Home / Lajme / Botë / Aksidenti masiv, makinave nuk iu mbajnë frenat në autostradë (Video)

Aksidenti masiv, makinave nuk iu mbajnë frenat në autostradë (Video)

Ky është momenti i një aksidenti masiv në autostradën 401 në lindje të Torontos, në Kanada.

Disa automjete dhe një kamion nuk arritën të frenonin për shkak të ngricës në autostradë, duke u përplasur me makinat që kishin ndalur përpara tyre.

Kushtet e vështira atmosferike dhe reshjet e borës kanë pushtuar shumë qytete si në Europë, ashtu edhe jashtë saj.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *