Home / Lajme / Maqedoni / Aliti: VMRO apo LSDM duhet ta pranojnë platformën e BDI-së. Katër pikat janë të panegociueshme
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-26 23:20:47Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Aliti: VMRO apo LSDM duhet ta pranojnë platformën e BDI-së. Katër pikat janë të panegociueshme

Anëtari i kryesisë qëndrore të BDI-së Rafis Aliti, ka thënë se katër pikat e BDI-së janë të panegociueshme, dhe qoftë VMRO apo LSDM duhet ta pranojnë platformën e BDI-së.

“Poashtu edhe marrëveshja që u arrit me subjektet shqiptare është pjesë e qeverisë së ardhshme. Qoftë VMRO apo LSDM duhet të pranojnë, madje platformën politike të BDI-së nëse duan të kemi qeveri të ardhshme”, ka thënë Aliti në emisionin “Rruga drejt…” në Alsat-M.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *