Home / Lajme / Kronika e zezë / Anglia në zi, ndërron jetë ish-trajneri i Anglisë

Anglia në zi, ndërron jetë ish-trajneri i Anglisë

Ish-trajneri i Anglisë dhe Aston Villas, Graham Taylor ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeç. Futbolli në Angli është në zi pasi një legjendë e vërtetë është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur.

Taylor është trajneri i tretë së bashku me Brian Clough dhe Jim Smith që ka drejtuar në “Villa Park” për më shumë se 1000 ndeshje në kampionatin anglez, duke qenë një legjendë në këtë klub./albeu.com/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *