Home / Kryesoret / Anita e Ramushit sulmon Thaçin dhe Mustafën: Koha do të flasë për ju

Anita e Ramushit sulmon Thaçin dhe Mustafën: Koha do të flasë për ju

Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita Muçaj, pas lirimit të Haradinajt me vendim të Gjykatës në Colmar, ka kritikuar kryeministrin Mustafa dhe Presidentin Thaçi, duke iu thënë se s’gjetën kohë të bënin asnjë koment për vendimin e gjykatës për lirimin e bashkëshortit të saj

“Një Kryeministër me 72 dosje që e mbajnë peng, e një President tugjarë që ka shku m’u marrë me shitblerje biletash për inaugurimin e Presidentit Ameirkan, mesiguri s’kanë pas kohë ende me komentu vendimin e Gjykatës për Ramushin! Koha do të flasë për ju!”, ka shkruar Anita, transmeton Gazeta Express.

“Ramush, duart t’i lidhin por forcën dhe vullnetin për ta bërë Kosovën shtet kuptimplotë, s’mund ta lidh askush! S’kanë me mujt as atëherë e as tash, e as nesër”, ka reaguar ajo.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *