Home / Lajme / Botë / Anonymous i kërkon Francës lirimin e Ramush Haradinajt: Jeni në luftë me ne (VIDEO)

Anonymous i kërkon Francës lirimin e Ramush Haradinajt: Jeni në luftë me ne (VIDEO)

Arrestimi i Ramush Haradinajt në Francë ka sjellë reagimin e mjaft shqiptarëve në të gjithë botën, përfshirë edhe grupin Anonymous Albania.

Këta të fundit i janë drejtuar qeverisë franceze me një mesazh në Youtube duke i kërkuar lirimin e tij. /Albeu.com/

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *