Home / Lajme / Rajon / Anulohen fluturimet për Zagreb dhe Stamboll
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-16 12:10:01Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Anulohen fluturimet për Zagreb dhe Stamboll

Fluturimet në aeroportin “Aleksandri i Madh” në Shkup po bëhen pa vonesa të mëdha, transmeton Zhurnal.

Sipas web faqes së aeroportit është anuluar fluturimi për Stamboll, por gjithashtu është anuluar edhe një flutruim që duheshte të arrijë nga Viena. Gjitashtu këtë mëngjes nuk është realizuar fluturimi Shkup-Zagreb. Fluturimet e tjera të parashikara për sot pritet të realizohen sipas orarit të përcaktuar.

Ndërsa nga aeroporti i Ohrit nuk janë pararshikuar fluturime apo aterime për ditën e sotme.

Gjithashtu lexo

Në çdo 32 kërkesa për azil, ja sa shqiptarë kanë mundur të përfitojnë

Numri i kërkesave për azil nga shqiptarët në vendet e BE-së në 2016-ën arriti në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *