Home / Lajme / Rajon / Anulohen tre fluturime në Aeroportin e Prishtinës

Anulohen tre fluturime në Aeroportin e Prishtinës

Moti i rënduar nga reshjet e borës ka bërë që të ketë edhe anulime të fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Deri në këtë moment janë anuluar tre fluturime.

Zyra për Media e Aeroportit ka thënë për Klan Kosovën se pista është e hapur por po ka vështirësi në aterime dhe për këtë ka ardhur deri të anulimi i fluturimeve.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *