Home / Showbiz / Bashkëshortja fshin të gjitha fotot me Dr. Florin në Instagram
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-05 13:46:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Bashkëshortja fshin të gjitha fotot me Dr. Florin në Instagram

Blerina Kondi, bashkëshortja e këngëtarit të ndjerë Dr. Flori ka vendosur ti befasojë të gjithë me lëvizjen e radhës në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka fshirë pothuajse të gjitha fotot që kishte në rrjetin social, përfshirë këtu edhe ato me bashkëshortin. Në llogarinë e saj tashmë ajo ka mbajtur vetëm disa foto ku shihet me dy fëmijët, Kaltrinën dhe Danielin.

Nuk dihen ende arsyet që e kanë çuar Blerinën të marrë këtë vendim. Ndoshta ajo ka menduar për një fillim të ri, por s’mund të themi ende asgjë me siguri derisa ish-bashkëshortja e të ndjerit të vendosë vetë të flasë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *