Home / Showbiz / Bebe Rexha sot publikon videoklipin e këngës ‘I Got You’
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-06 08:54:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Bebe Rexha sot publikon videoklipin e këngës ‘I Got You’

Bebe Rexha sot do të publikojë videoklipin e këngës së saj më të re.

“I Got You” është kënga e saj e fundit që u shndërrua në hit, por që ka ardhur vetëm në versionin audio.

Tani ajo do t’i bashkëngjisë videoklipin dhe këtë e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *