Home / Kryesoret / Bilalli: Gruevski dje ka kërcyer në një pishinë pa ujë
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-10 09:07:49Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Bilalli: Gruevski dje ka kërcyer në një pishinë pa ujë

Profesori universitar, Mersel Bilalli përmes një postimi në Facebook ka shkruar se dje Gruevski ka kërcyer në një pishinë pa ujë, me rastin që mori mandatin nga Presidenti Ivanov për formimin e qeverisë, transmeton Zhurnal.

Më poshtë e keni postimin e plotë të profesorit Bilalli:

“Me pranimin e rolit të mandatarit, Gruevski vetëm sa vendosi të kërcejë në piishinë të zbrazët. Ai çdo ditë fundoset thellë e më thellë në rërë thithëse. Të ishte të paktën mikron racional, ai do të tërhiqeshte nga të gjitha funksionet që pas publikimit të bombës së parë. Por ai vazhdon ta ngasë kalin e shfrenuar mbrapshtë dhe së shpejti do të mbarojë, shumë por shumë  keq. Ndëgjojë që tanimë edhe disa persona në partinë e tij i kanë mprehur thikat…”

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *