Home / Showbiz / Blero ofendon aktorin Fatmir Spahiu

Blero ofendon aktorin Fatmir Spahiu

Blero Muharremi ka qenë i ftuari special në emisionin ‘Komiteti’

Përballë Berat Buzhalës ai foli për shumë gjëra, ndër to edhe për raportin me fytyrat publike.  Gjatë bisedës ai tregoi se ka raporte të mira më të gjitha , përpos me aktorin Fatmir Spahiun.

Ai e ka ofenduar duke e quajtur  aktorin ‘i trashë’ dhe tha se ai është arsyeja se përse Blero nuk ishte në xhirime të RTK-së këtë vit./gazetametro.net

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *