Home / Lajme / Rajon / Blushi: Serbia nuk do Ramushin, po i bën presion Kosovës
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-11 10:11:20Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Blushi: Serbia nuk do Ramushin, po i bën presion Kosovës

Themeluesi i Libra-s, Ben Blushi duke folur mëngjesin e sotëm në News 24, një ditë para vendimit për Ramush Haradinajn në Francë tha se Serbia ka dërguar kërkesën për ekstradim, por në të vertetë ata nuk duan Ramushin. Serbia po i bën presion Kosovës, analizoi Blushi. I pyetur nga studentët e gazetarisë në emisionin e mëngjesit, Blushi, tha se “ndalimi në Francë i kreut të AAK-së nuk ka të bëjë me të shkuarën e tij, por me të ardhmen e Kosovës”. Sipas Blushit, Ramush Haradinaj do të lirohet nesër…

Gjithashtu lexo

Ekzekutohet me 5 plumba shqiptari në sy të gruas dhe të vajzës, kapet autori (FOTO)

Një vrasje ka ndodhur mëngjesin e djeshëm ku viktimë ka mbetur një shqiptar 49 vjeç. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *