Home / Showbiz / Buble anulon pjesëmarrjen në Brit Awards për ta ndihmuar djalin e tij (FOTO)
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 08:56:42Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com"

Buble anulon pjesëmarrjen në Brit Awards për ta ndihmuar djalin e tij (FOTO)

Këngëtari Michael Buble raportohet se ka anuluar pjesëmarrjen e tij si udhëheqës i Brit Awards,  për shkak të djalit të tij 3 vjeçar i cili vuan nga kanceri në mëlçi.

Ylli 41-vjeçar, u ka thënë organizatorëve  se është i përqendruar  tek djali i tij Noah dhe se nuk ta lërë për asnjë moment pas dore, shkruan The Sun

“Ai do të linte shenja të veçanta atë natë, pra është për keqardhje, por për momentin prioritet i tij është familja”, ka thënë një burim për gazetën The Sun.

Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve pritet të mbahet më 22 shkurt në Londër./gazetametro.net

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *