Home / Showbiz / Burim Mehmeti prezanton “Ishalla s’je martu”

Burim Mehmeti prezanton “Ishalla s’je martu”

Është një artist që nuk lodhet kurrë dhe shumë i kërkuar në mbrëmje e kudo. Po flasim për këngëtarin Burim Mehmeti, i cili ashtu sic kishte premtuar ka sjellë një këngë mjaft të bukur me një klip me titull “Ishalla s’je martu”, këngë e cila ka nisur të pëlqehet shumë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *