Home / Kuriozitete / CNN sugjeron Durrësin për pushime: Atje do të gjeni… (Foto)

CNN sugjeron Durrësin për pushime: Atje do të gjeni… (Foto)

Shqipëria renditet nga CNN si një nga 17 vendet më të bukura për t’u vizituar gjatë vitit 2017.

Për ta ilustruar rrjeti mediatik amerikan, ka postuar një foto nga plazhi i Durrësit.

“Shqipëria – diell, çmime të lira dhe plazhe në çdo kilometër (si ky në Durrës). Ky vend i vogël i Mesdheut që ka qenë sekret i fshehtë për një pjesë të mirë të Evropës për dy dekada”, shkruan CNN.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *