Home / Lajme / Maqedoni / Defekti Lë në terr gjithë qytetin e Tetovës me malësi
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-15 21:53:03Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Defekti Lë në terr gjithë qytetin e Tetovës me malësi

Qyteti i Tetovës dhe malësia kanë mbetur pa rrymë elektrike nga një defekt i shkaktuar në rrjetin përçues të rrymës, informon Zhurnal.

Ky defekt ka ndodhur para pak çastesh duke lënë kështu qytetin e dytë më të madh në vend pa rrymë elektrike, ndërkohë që banorët e këtij qyteti i shqetëson fakti që një pjesë e madhe e tyre gjatë dimrit ngrohen me rrymë elektrike në këto temperatura ekstrem të ulta e kanë shumë problem.

Gjithashtu lexo

”Lëvizja Besa do ta ketë anëtarin e saj në KSHZ”

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli për Makfaks ka deklaruar se partia në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *