Home / Lajme / Maqedoni / Do të zgjerohen kapacitetet për vendosjen e të pastrehëve në Momin Potok
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 11:37:35Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Do të zgjerohen kapacitetet për vendosjen e të pastrehëve në Momin Potok

Kryetari i komunës së Shkupit Koce Trajanovski sot i ka propozuar këshillit të komunës dy milion denarë të parapara për festat e fundvitit që të destinohen për zgjerim të kapaciteteve për vendosjen e të pastrehëve në Momin Potok, informon Zhurnal.

Trajanovski këtë e ka dhënë gjatë vizitës që i bëri kësaj qendre së bashku me kryetaren e këshillit të komunës duke ndarë kështu edhe pako higjenike dhe ushqimore.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *