Home / Lajme / Botë / Donald Trump refuzohet sërish!

Donald Trump refuzohet sërish!

Presidenti i ri i SHBA, Donald Trump, ka ftuar dyshen kroate të grupit “2Cellos”, për të kënduar në inaugurimin e tij. Djemtë e kanë refuzuar ftesën dhe shkaku, sipas tyre, kanë qënë koncertet e planifikuara më parë, megjithatë e kanë falenderuar miliarderin. Komisioni për inaugurimin e Donald Trump, po has në shumë probleme të mëdha pasi nuk po mundin të gjejnë muzikantë, që të perfomojnë në ceremoninë e 20 janarit. “Po thërrasin, kërkojnë, ftojnë menaxherë dhe agjentë, por po hasin shumë probleme të mëdha”, tha burimi.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *