Home / Lajme / Botë / Dorëhiqet Trump
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-24 10:26:02Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Dorëhiqet Trump

Presidenti amerikan Donald Trump, ka dhënë dorëheqje nga pozita e tij prej udhëheqësi në Organizatën Trump dhe tani dy bijtë e tij Donald Junior dhe Eric, janë në krye të detyrës.

“Ai ka dhënë dorëheqje nga kompania e tij siç edhe kishte thënë para se të hynte në zyrë. Don dhe Eric tani janë drejtues të kompanisë”, ka thënë zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer.

Donald Trump Junior, ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi bashkë me të vëllanë.

“Në epokë e re ka filluar në Trump Organization”, thuhej në përshkrimin e fotografisë, transmeton Zhurnal

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *