Home / Showbiz / Dua Lipa fiton dy çmime (FOTO)
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-12 09:51:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Dua Lipa fiton dy çmime (FOTO)

2017-ta rezulton të jetë një vit i suksesshëm për Duan pasi që sapo mori dy çmime nga European Border Breaker Awards (EBBA), ku mori çmimin Peoples Choice Award dhe European Borders Breaker Award.

“No Lie”, titullohet kënga e saj e fundit të cilën e ka publikuar në bashkëpunim me reperin Sean Paul, njofton KosovaPress.

Dua duket të ketë mirëpritur këto çmime, pasi që ka vendosur të bëj edhe një fotografi dhe të shkruaj për to në rrjete sociale, “Çfarë fillimi për vitin 2017! Faleminderit të dashurit e mi për votat e juaja dhe mbështetjen tuaj! Faleminderit juve Festivali i çmimeve Evropiane për çmimin më të mirë të fillimit të vitit dhe falënderim te veçantë edhe për ekipin tim që çdoherë më bëjnë të ndjehem si në shtëpi kur gjendemi shumë larg dhe arrijmë të bëjmë çdo shfaqje apo udhëtim të paharrueshëm! Po ndjehem shumë me fat”, shkroi Dua Lipa.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *