Home / Lajme / Kronika e zezë / Dy fëmijë, 3 dhe 4 vjeç vdesin nga gripi
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-12 10:48:23Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÿ©Cþÿ«C

Dy fëmijë, 3 dhe 4 vjeç vdesin nga gripi

Gjatë kësaj jave janë regjistruar dy raste të vdekjes nga gripi informon Zhurnal ndërsa bëhet fjalë për dy fëmijë të moshës 3 dhe 4 vjeç nga Kërçova dhe Gostivari të cilët ishin hospitalizuar në klinikën për fëmijë në Shkup.

Gjatë javës së parë të këtij viti janë lajmëruar 8.067 të sëmurë me grip prej të cilëve 14.9% më pak se java e fundit e vitit të kaluar.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *