Home / Showbiz / Ekskluzive: Këngëtarja e njohur e estradës së shpejti nënë (Foto)

Ekskluzive: Këngëtarja e njohur e estradës së shpejti nënë (Foto)

Këngëtarja, Ryva Kajtazi shquhet për zërin e saj, madje ka sjellë shumë hite në skenën muzikorë.

Burime të IndeksOnline mësojnë se këngëtarja, është shtatzënë dhe se shpejti do të bëhet nënë.

Kjo është edhe arsyeja që atë nuk e keni parë në asnjë xhirim të Vitit të Ri, pasi që këngëtarja ka vendosur të jetë e kujdesshme dhe të pushoje në shtëpi duke anuluar të gjitha aktivitetet e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *