Home / Kryesoret / Enca publikon klipin “Love on my body” [VIDEO]

Enca publikon klipin “Love on my body” [VIDEO]

“Love on my body” mban titullin projekti  më i ri i këngëtares Enca Haxhia me të cilin  synon tregun ndërkombëtar.

“Është një këngë dashurie, është një këngë shumë personale”, ishte shprehur Enca në prag të lançimit të klipit i cili me siguri do të numërojë shumë klikime.

Ndërkohë këngëtarja vetëm para pak ditësh ka nënshkruar një kontratë me njërën nga shtëpitë më të mëdha diskografike, Universal Music. Në shërbim të synimit  tregun ndërkombëtar, Enca ka hapur edhe kanalin e saj të ri në youtube, “VEVO” në të cilin është vështirë të blihen klikimet.

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *