Home / Showbiz / Eni Çobani në vështirësi, çfarë po ndodh me gjykatësen…?

Eni Çobani në vështirësi, çfarë po ndodh me gjykatësen…?

Mesa duket Eni Çobani gjendet ne një situatë të vështirë.

Gjykatësja e dashur për publikun e “Së dielës” në Tv Klan nuk mund të qëndrojë larg situatave të komplikuara.

E tillë duket të jetë dhe e fundit. Në një foto të publikuar në Instagram ajo duket e shqetësuar. Këtë mendim e plotëson dhe shkrimi shtuar në krah të fotos.

“Ne cdo moment ne keto kohe te veshtira duhet te jeni me afer njeri tjetrit si ne te mire dhe ne te keq dhe cuditerisht kjo ne te keq mbahet mend me shume se te mirat harrohen shpejt. Mali me mal nuk takohet por ne patjeter qe po.” -shkruan gjykatësja.

Në këtë rast Eni përballet me persona që lihet të kuptohet se ka kohë që nuk i takon dhe kanë nevojë për ndihmën e saj. Mund të jetë kjo një situatë që pritet të trajtohet në emisionin “Shihemi në gjyq”. /Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *