Home / Showbiz / Era Istrefi përfundon në spital,

Era Istrefi përfundon në spital,

Këngëtarja Era Istrefi ka përfunduar në spital, pasi është rrëzuar në Brezovicë teksa ka qënë duke bërë ski.
Ajo ka ndrydhuar këmbën e për këtë i është dashur menjëherë të shtrohet në spital, për marrjen e mjekimeve. Për fat të keq argëtimi nuk ka zgjatur shumë, e ndërsa këngëtarja është me këmbë të fashuar. Era ka ndarë këtë lajm me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram teksa ka postuar një foto: “Bëni kujdes në këtë borë dhe akull”. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *