Home / Lajme / Rajon / Evakuohet ndërtesa e Gjykatës së Lartë në Beograd, dyshohet për bombë

Evakuohet ndërtesa e Gjykatës së Lartë në Beograd, dyshohet për bombë

Kanali N1, raporton se është evakuuar ndërtesa e Gjykatës së Lartë në rrugën “Kataniceva” në Beograd, për shkak se dyshohet për bombë, transmeton Gazeta Express.

Të gjitha seancat gjyqësore janë ndaluar dhe punonjësit e gjykatës janë nxjerr jashtë shkaku i sigurisë.

Gazeta Express në vazhdim sjell detaje të tjera…

Gjithashtu lexo

Në çdo 32 kërkesa për azil, ja sa shqiptarë kanë mundur të përfitojnë

Numri i kërkesave për azil nga shqiptarët në vendet e BE-së në 2016-ën arriti në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *