Home / Lajme / Botë / Familja nuk i jep paratë, 17-vjeçari masakron gjithë familjen me sëpatë

Familja nuk i jep paratë, 17-vjeçari masakron gjithë familjen me sëpatë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Rusi, ku një 17 vjeçar akuzohet se ka vrarë të gjithë familjen e tij me sëpatë.

Adoleshenti, i identifikuar me emrin Alexander K, akuzohet se ka vrarë babain e tij Victor, 43 – vjeç, motrën Victoria, 14 – vjeç dhe gjyshen Vera, 67 – vjeç.

 Mësohet se të gjitha viktimat janë gjetrur në një shtat të mb uluara nga gjaku dhe me plagë në trupat e tyre.
Sipas policisë, marrëdhënia e djalit me familjen ishte përkeqësuar pas vdekjes së nënës së tij nga kanceri, 3 vite më parë.
17 – vjeçari mësohet se nuk shkonte mirë me partneren e re të të atit.
Një ndër motivet kryesore ku policia ka shtrirë hetimet është mosdhënia e një shume parash që ka çuar në këtë krim makabër./albeu.com/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *