Home / Shëndeti / Farmacistët ndihen xhelozë: Ky ilaç i vjetër natyral, ndalon dhimbjet menstruale si me dorë

Farmacistët ndihen xhelozë: Ky ilaç i vjetër natyral, ndalon dhimbjet menstruale si me dorë

Ky është ilaç më i mirë se tabletat! Ngërçe gjatë ciklit menstrual ka te 50 për qind e femrave.

Ky është ilaçi më i mirë kundër dhimbjeve menstruale, por edhe problemeve të tjera në tretje, artrit dhe qarkullim jo të mirë Përbërësit: Vaj ricini termofor peshqir, trasmeton gazeta Kosova Sot

Përgatitja: Lyeni me vaj ricini pjesën e poshtme të shpinës stomakun dhe vezoret) me shtresë të trashë. Shtrihuni në stomak dhe pjesën e yndyrshme e mbuloni me peshqir. Termoforin vendosni në peshqir dhe e lini të veprojë për 15 deri 20 minuta.

Gjithashtu lexo

Barishtja e Qepujkave – Bima me Vlera të Pafundme

Edhe pse njihet me emër Italian, Erba cipollina, pra barishtja e qepujkave, bimën aromatike me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *