Home / Kuriozitete / Fëmija 12 vjeç peshon sa një foshnje 2 vjeçe, nëna e mbyll në dhomën e torturave (Foto)

Fëmija 12 vjeç peshon sa një foshnje 2 vjeçe, nëna e mbyll në dhomën e torturave (Foto)

Në moshën 12-vjeçare peshon sa një fëmijë 2 vjeç, pasi nëna për dy vjet me radhë e ka detyruar të jetojë në kushtet minimale të mbijetesës.

Brandy Kay Jaynes, nëna 36-vjeçare e të voglit, u arrestua nga policia në 10 janar, pasi djali u gjet në gjendje kequshqyerje në një dhomë të mbushur me jashtëqitje, prej nga nuk mund të dilte.

Gjithë ngjarja çnjerëzore u shënua në Toquerville, Utah, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku gruaja jetonte me tre fëmijët e saj.

Djali gjendej në atë situatë prej thuajse dy vitesh, ndërsa dy vëllezërit flisnin me të, ndonjëherë nëpërmjet derës, duke qenë se nëna nuk i linte që të takoheshin.

I mituri siç shkruan “The Sun”, peshonte fare pak dhe u dërgua në një klinikë për trajtim të specializuar, shkruan Noa.al.

Ajo në të cilën ishte mbyllur, ishte një dhomë e vërtetë torture, dhe arsyet pse nëna e keqtrajtonte nuk janë të qarta. Dhoma gjithashtu ishte e pajisur me kamera, në mënyrë që nëna ta shikonte se çfarë bënte gjatë ditës.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *