Home / Lajme / Botë / Foto +16/ Sulmi në Izmir 4 të vrarë përfshirë një polic
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-06 09:08:51Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Foto +16/ Sulmi në Izmir 4 të vrarë përfshirë një polic

Një shpërthim i madh ka ndodhur jashtë një gjykate në qytetin turk të Izmirit. Si pasojë kanë mbetur të vrarë një polic një punonjës gjykate dhe dy sulmuesit.

Të shtëna me armë shpërthyen mes policisë dhe dy personave të dyshuar se kanë orkestruar sulmin, ku edhe u ekzekutuan.

Gjithashtu lexo

Momenti kur personi i armatosur tenton ta rrëmbej çiftin, por ata e lënë me “gishta në gojë” duke u larguar nga vendi i ngarjes (Video)

Një burrë i armatosur i cili tenton të rrëmbej një çift që ishin brenda veturës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *