Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet i vdekur me plumb në kokë tek qarkorja e Shkupit
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-18 12:56:30Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com"

Gjendet i vdekur me plumb në kokë tek qarkorja e Shkupit

Gjatë ditës së djeshme në Shkup, tek qarkorja e Shkupit pranë një makinë është gjetur trupi i pajetë i një personi me plagë në kokë.

Përskaj trupit ka pasur edhe një armë.

Zyrtarë policorë kanë dalë në teren dhe kanë konstatuar se bëhet fjalë për Z.Xh (42) nga Shkupi.

Në vendngjarje ka dalë edhe Prokuror Publik i cili ka urdhëruar të bëhet obduksion i trupit.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *