Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet një person i vdekur në një dhomë hoteli në Gostivar

Gjendet një person i vdekur në një dhomë hoteli në Gostivar

Një burr i moshuar rreth 60 vjeç është gjetur i vdekur në një dhomë hoteli në Gostivar, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Në trupin e të vdekurit, nga SPB Tetovë informojnë, se nuk ka shenja dhune.

Bëhet fjalë për një person nga një fshat i Gostivarit i cili ka jetuar në mërgim ndërsa në Gostivar ka ardhë për vizitë.

Ekipet e hetimit kanë dalë në terren dhe kanë vërtetuar vdekjen e të njejtit.

Trupi i të vdekurit është dorëzuar në morgun e spitalit të Gostivarit dhe prokurori do të hetojë rastin./Telegrafi/

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *