Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet një trup i pajetë i mbytur në det

Gjendet një trup i pajetë i mbytur në det

Një i moshuar është gjetur mëngjesin e sotme, rreth orës 08:50, në Golem tek Mali i Robit, në bregun e detit. Sipas burimeve të policisë bëhet më dijë, se viktima është një mashkull i moshës 70 vjeç.

Nga hetimet paraprake, dyshohet se i moshuari është mbytur dhe dallgët e detit kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit në breg. Nuk konstatohen shenja dhune.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për të mësuar shkaqet./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *