Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjermani: Gjashtë adoleshentë të vdekur në Bavari
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-30 08:45:37Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Gjermani: Gjashtë adoleshentë të vdekur në Bavari

Gjashtë të rinj janë gjetur të vdekur në Gjermani pas një feste në ambient të hapur, transmeton Klan Kosova.

Trupat u zbuluan të dielën në qytetin bavarez në Arnstein në Gjermaninë qendrore. Ata ishin të moshës ndërmjet 18 dhe 19.

Policia thotë se shkaku i vdekjeve është ende i paqartë, por se nuk ka indikacione fillestare të një krimi të dhunshëm.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *