Home / Kuriozitete / I kërkon një të pastrehu ushqim, ajo që ndodh do ju befasojë (Video)

I kërkon një të pastrehu ushqim, ajo që ndodh do ju befasojë (Video)

Kjo video prekëse tregon momentin kur një person i pastrehë i ofron sanduiçin e fundit një të riu.

Jolah, një vlogger i njohur, u hoq si i uritur dhe i kërkoi një të pastrehu nëse mund t’i jepte ushqim.
Burri ia dha sanduiçin që kishte, duke i thënë se kishte 24 orë pa ngrënë edhe ai.
Më pas Johal i thotë nëse ka para për t’i dhënë.
Burri i shpjegon se deri më tani po përpiqet që të kursejë për patentën e kamionit që ia kanë marrë.
Ai thotë se ka mbledhur 80 dollarë, ndërkohë që i duhen 650 dollarë.
Johal më pas largohet, ndërsa kthehet me 700 dollarë në dorë.
Burri shpërthen në lot.
“Nuk humbet kurrë asgjë duke i shpëtuar jetën dikujt,” është mesazhi i tij.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *