Home / Kryesoret / Ja si e feston lirinë Ramushi (FOTO)

Ja si e feston lirinë Ramushi (FOTO)

Ramush Haradinaj po e shijon lirinë bashkë me avokatin e tij, Arianit Koci, diku në një lokal të qytetit Colmar

Përmes kësaj fotografie, shihet qartë që Haradinaj dhe Koci po e festojnë vendimin e Gjykatës së Colmar për lirimin me kusht.

ramki-arianiti_1484235864-570807

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *