Home / Kryesoret / Jahjaga ndihet e pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit, ngushëllon familjarët

Jahjaga ndihet e pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit, ngushëllon familjarët

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka shkruar se ndihet e pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit. Jahjaga u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve për vdekjen e Kelmendit.

“E pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit – profesorit, publicistit e intelektualit të madh shqiptar. Ngushëllime familjes dhe miqve. Qoftë i përhershëm kujtimi për të!”- ka shruar Jahjaga në Facebook. /Gazeta Express

Gjithashtu lexo

Kuvend, fillon pushimi vjetor për deputetët

Pas shkarkimit të Marko Zvërlevski nga pozita e kryeprokurorit publik, deputetët e Kuvendit të Maqedonisë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *