Home / Lajme / Maqedoni / Jakupoviq për Fërçkovskin: Ky person është kriminel
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-12 13:18:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comNINN*¶oK

Jakupoviq për Fërçkovskin: Ky person është kriminel

Para disa viteve në opinion ishte publikuar një intervistë e Roli Jakupoviq një nga dëshmitarët e ndodhive të viteve 90 në Maqedoni dhe i pari i sigurimit pranë LSDM, informon Zhurnal.

Një nga kriminelët dhe hajdutët më të mëdhej ato vite në Maqedoni Bobani apo Fërçko, unë me përgjegjësi morale dhe materiale them se ai person është kriminel, vetëm për prezantim të festave të fundvitit ka harxhuar 40 mijë marka, 1 mijë marka vetëm për kravata mos flasim për bizneset miliona të free shop ku del bashkë me vëllain, sigurisht që ju kujtohen dhe syzat e famshme”, ka thënë mes tjerave në intervistën e tij të vitit 2006, Jakupiviq, transmeton Zhurnal.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *