Home / Kryesoret / Jankullovka: Unë nuk kam përgjuar, mua më kanë përgjuar
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-19 10:37:39Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Jankullovka: Unë nuk kam përgjuar, mua më kanë përgjuar

Ish-ministrja Gordana Jankullovska në facebook profilin e saj ka reaguar për edicionin e mbrëmshëm në emisionin Top tema.

“Në emisionin Top Tema në televisionin Telma, aktivistët e opozitës, zakonisht kanë akuzuar VMRO-DPMNE me gënjeshtra dhe shpifje.

Nuk do ta komentoj gjithë emisionin, sepse në atë emison sikur nuk kishte akuza që ishin gënjeshtra, gjithsesi do të kthehem në akuzën e Naser Selmanit se përgjimi i paligjshëm ka qenë me urdhërin tim.

Shihet qartë se edhe vet nuk beson në atë që ka marrë urdhra për të thënë. Edhe ai edhe urdhërdhënësit e tij e dinë se ajo nuk është e vërtetë. Në fakt sipas Prokurorisë Publie, por edhe sipas gjykimit për rastin “Puç”, madje edhe sipas partisë së tyre të PSP-së, telefoni im ka qenë i përgjuar në mënyrë joligjore vazhdimisht edhe atë me vite.

Por çuditërisht, madje edhe pse i kanë humbur zgjedhjet për të dhjetën herë, Naser Selmani dhe personat e tjerë “marioneti” që plotësojnë agjendat e huaja, nuk mund të kuptojnë se te qytetarët nuk kalojnë gënjeshtrat dhe se ripërsërijta e tyre nuk do të realizohet si e vërtetë.” qëndron në reagimin e Jankullovskës në profilin e saj në facebook.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *